Графік роботи:
ПН-НД з 10:00 до 22:00

Обирайте страви:

Акції та пропозиції

Osama sushi – це унікальна можливість скуштувати авторські суші від професійного шеф-кухаря. Вони постійно експериментують та знаходять нові смаки, чим розширюють асортимент японських страв. Саме тому клієнти, які замовляють смачні роли, завжди будуть у захваті від корисних авторських витворів.

Ви маєте можливість прямо зараз оформити замовлення. Osama sushi має зручний графі роботи, що дозволяє насолоджуватися улюбленими стравами японської кухні навіть ввечері.

Смачні суші виготовляються тільки зі свіжих продуктів, тому ви можете бути впевнені в якості страв. Якщо ви хочете урізноманітнити своє життя додав до нього апетитної екзотики, то користуйтесь послугою доставка суші в Коростені від Osama sushi. Смак наших страв задовольнить кожного клієнта.

Ціна суші, безкоштовна доставка та акції також вас приємно здивують. Якщо ви хочете замовити суші до дому, то необхідно просто оформити заяву на сайті. В суші меню самостійно вибираєте страву, яку хочете скуштувати. Osama sushi постійно дбає про своїх клієнтів, тому забезпечує якісне пакування і транспортування.

Після виснаженого робочого дня онлайн замовлення суші дозволить зробити вечерю пікантною та смачною.

0