Графік роботи:
ПН-НД з 10:00 до 22:00

Обирайте страви:

Акції та пропозиції

Доставка суші компанією Osama sushi – це поширена послуга, якою користуються велика кількість людей у Мукачеві. Особливо покуштувати авторські суші кортить після виснаженого робочого дня. Смачні роли виготовляються тільки з використанням якісних інгредієнтів. Вони не тільки корисні, але і легко засвоюються організмом.

Після тяжкої роботи не дуже хочеться готувати вечерю. Кожна людина може скористатись послугою і замовити суші додому. Особливо, якщо це смачні роли за доступною ціною від мережі Osama sushi.

В наші дні, с розвитком мережі інтернет, можливо онлайн замовлення суші. Ми з радістю доставимо вам їжу японської кухні від професійних кухарів. Osama sushi– дуже приємно, що навіть в домашніх умовах, люди можуть покуштувати улюблені страви із суші меню.

Для виготовлення японських страв використовується ніжний лосось, копчений вугор, морські водорості та ікра лосося. Низька ціна суші приємно здивує кожного клієнта.

Корисні та смачні суші від Osama sushi підійдуть як для сімейної вечері, так і для святкування вечірки. Замовляйте роли та насолоджуйтесь ввічливим обслуговуванням та приємною системою знижок.

0