Графік роботи:
ПН-НД з 10:00 до 22:00

Обирайте страви:

Акції та пропозиції

Якщо ви мрієте влаштувати собі справжнє свято, то Osama sushi допоможе вам його організувати. В колі друзів та близьких родичів завжди приємно покуштувати авторські суші, які не тільки смачні, але і корисні.

Ми готуємо різноманітні страви японської кухні, для виготовлення яких використовуються свіжі та якісні інгредієнти. Шеф-кухарі створюють ексклюзивні рецепти, унікальність яких здивує кожну людину. Замовити суші до дому в Новоград-Волинському можливо в зручний для вас час.

Швидка доставка суші виконується професійними кур’єрами. Смачні суші транспортуються в спеціальних місткостях, завдяки чому зберігається необхідна форма та температура страви.

В суші меню представлені страви як для вегетаріанців, так і для людей, які полюбляють м’ясні та рибні продукти. Наші страви вважаються справжніми кулінарними шедеврами, які мають естетичний вигляд і бездоганну якість. Смачні роли готуються виключно з:

– свіжих овочів;
– якісних морепродуктів;
– європейських сирів;
– рибних делікатесів;
– добірного рису.

Онлайн замовлення суші можливо на сайті за допомогою спеціальної форми. Низька та доступна ціна суші та проведення акцій здивують кожного клієнта.

0