Графік роботи:
ПН-НД з 10:00 до 22:00

Обирайте страви:

Акції та пропозиції

Якщо ви плануєте відсвяткувати вечірку або день народження, але немає часу на готування, то послуга доставка суші в Ужгороді завжди допоможе вирішити вашу проблему. Замовляйте авторські суші в Osama sushi. Ми виготовляємо роли тільки з якісних та свіжих продуктів. Смачні суші не тільки мають естетичний вид, але також вважаються корисною
стравою японської кухні.

Зручний графік роботи Osama sushi дозволяє куштувати смачні роли як зранку на сніданок, так і ввечері за романтичною вечерею. Безкоштовна доставка виконується від суми 250 грн. Онлайн замовлення суші дозволяє швидко організувати виготовлення страви професійними шеф-кухарями.

В суші меню представлені різноманітні страви. За вимогою клієнта виготовляються вегетаріанські, гострі роли чи суші з м’ясом чи рибою. Шеф-кухарі завжди дотримуються таких правил:

– повноцінне дотримання затвердженої рецептури;
– використання тільки свіжих і якісних продуктів;
– контроль усіх процесів приготування

Для зручності клієнтів ми пропонуємо кілька варіантів оплати замовлення: безготівковий рахунок (переведення грошей на банківську картку) чи оплата готівкою. Низька ціна суші – головна перевага Osama sushi.

Замовити суші додому можливо по контактному телефону Osama sushi. Оператор прийме ваше замовлення и через 30-60 хвилин ви будете насолоджуватись неперевершеним смаком унікальних страв японської кухні.

0